Máme medzinárodné skúsenosti a skvelý tím 

Odbornosť a profesionalita

Myslíme si, že každý dokáže byť perfektný rečník alebo dokáže napísať zaujímavú PR správu. Prečo? Pretože vieme, ako fungujú médiá, a to nie len u nás na Slovensku. Máme bohaté skúsenosti zo Škandinávie, kde sme našu púť začali. Rozhodli sme sa preniesť know-how na Slovensko, lebo vidíme obrovský potenciál, ktorý by mohli firmy alebo jednotlivci využiť vo svoj prospech. Sme mladí, skúsení tím ľudí, ktorí sú expertmi vo svojom odbore.   

Čo vieme zaručiť
  • Profesionalitu
  • Moderný, inovačný prístup
  • Zlepšenie prezentačných schopností
  • Pokroky po prvom stretnutí
  • Dlhodobú spoluprácu
  • Výhodné ceny

Vytrvalosť

Nebojíme sa hovoriť veci priamo a tak ako sú. Nikdy vás nebudeme chváliť, ak si myslíme, že niekde robíte chybu, ktorá vás môže dostať do úzkych. Sme priami, úprimní a zakladáme na viditeľnom zlepšovaní klienta. Neodídeme pokiaľ neuvidíme zmeny - za rovnakú cenu.

Trpezlivosť

Uvedomujeme si, že nie každý má sklony k verejnému prejavu písaniu či komunikácii. Naučíme vás to pomaly, trpezlivo a postupne. Nepotrebujete sa narodiť ako Abraham Lincoln. Musíte mať len vôľu zlepšovať sa každým dňom. Dokáže to každý, chceme od vás len jedno, spoluprácu. 

Profesionalita

Máme dlhoročné skúsenosti z médií. Či už printu, onlinu alebo hodín rozprávania pred kamerou. Vždy a všade pristupujeme k nášmu klientovi individuálne. Preto si zakladáme na personalizovanej PR stratégii v kontexte vašich cieľov. Procesy nastavujeme podľa vašich požiadaviek a pravidelne ich udržujeme. 

Nebuďte v tom sami!

Ak sa do toho  nikdy nepustíte, nikdy sa nezlepšíte. Garantujeme vám zlepšenie na počkanie a bez ďalších investícií.